Titles you rated
Black WidowRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 5.0