Series
Ratings
15
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5