Titles you rated
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Bee MovieRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0