Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The LeopardRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Murder MindfullyRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 2.0
KaosRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5