Movies
Ratings
55
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
FluRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 5.0