Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 2.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.0- Emperor of the SeaRated ★ 2.0
- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 3.0