Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Red RocketRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Movie 43Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 2.5
Showing UpRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5