Series
Ratings
40
White ChristmasRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Angry MomRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0