Titles you rated
- My Little MonsterRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 1.0
Live OnRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Cheer UpRated ★ 1.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Shadow BeautyRated ★ 2.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0- Code: Secret RoomRated ★ 3.0
The BrainiacsRated ★ 3.5- 건반 위의 하이에나Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 1.0