Titles you rated
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0