Titles you rated
Serve The PeopleRated ★ 0.5
The Blue LagoonRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
A Special LadyRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 5.0- The Worst Man Of My LifeRated ★ 1.5
Swimming PoolRated ★ 1.5
FriendRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5