Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5- The ScamRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0
UnchartedRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0