Series
Ratings
33
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
If We Were A SeasonRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
To. JennyRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0