Series
Ratings
60
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0