Movies
Ratings
382
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0