Series
Ratings
18
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Beastars Season 2Rated ★ 0.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0