Movies
Ratings
76
New WorldRated ★ 3.5
JunoRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 3.0
UpRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 1.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
SplitRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5