Series
Ratings
13
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0