Series
Ratings
100
Galileo: Kindan no MajutsuRated ★ 2.0- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- MonsterRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Galileo ZeroRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0