Movies
Ratings
125
Now You See MeRated ★ 3.5
Rainbow FirefliesRated ★ 1.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.5
FameRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0