Titles you rated
Ocean's EightRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Force MajeureRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0