Series
Ratings
13- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
AnnaRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 4.0
- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 2.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0