Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.5
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 0.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
DriftRated ★ 3.5
I Used to Be DarkerRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 0.5
Big GameRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 0.5
RampantRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.5
Daft Punk UnchainedRated ★ 3.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.5