Titles you rated
We're Hero, Lim YoungwoongRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Miss TrotRated ★ 4.5
The Return of SupermanRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 4.5
Mr. TrotRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Toy SoldiersRated ★ 5.0
Camping ClubRated ★ 5.0
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
Traveler Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5