Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 4.0
ChinatownRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Bio ZombieRated ★ 4.5
PearlRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0- A School RepRated ★ 1.0
Eldorado: Everything the Nazis HateRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Menendez BrothersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0