Movies
Ratings
79
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 0.5
JumanjiRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0