Titles you rated
My GirlRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 2.5