Movies
Ratings
227
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.0
Swing GirlsRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0