Series
Ratings
237
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 0.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0