Titles you rated
GhostbustersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0