Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0