Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.0
Shallow HalRated ★ 3.5