Movies
Ratings
121
InterstellarRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 4.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
No BreathingRated ★ 3.5
The CatRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Stormy NightRated ★ 3.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0