Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
D-DayRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Something About 1%Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5