Titles you rated
I OriginsRated ★ 5.0
RoomRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
A Dangerous MethodRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Paranoid ParkRated ★ 4.5