Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Pet Sematary IIRated ★ 3.0
ShikokuRated ★ 4.0
SalvageRated ★ 3.5
SolsticeRated ★ 1.5
Hellraiser: BloodlineRated ★ 3.5
Urban LegendRated ★ 3.5
Pet SemataryRated ★ 3.5
Hellraiser: RevelationsRated ★ 3.5
Return of the Living Dead 3Rated ★ 4.0
Hellbound: Hellraiser IIRated ★ 4.0
The PossessionRated ★ 4.0
Friday the 13th Part 2Rated ★ 3.5
Hellraiser III: Hell on EarthRated ★ 4.0- From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood MoneyRated ★ 3.0
ThemRated ★ 3.5
The HauntingRated ★ 3.5
FaceRated ★ 3.0
The Eye 2Rated ★ 3.0