Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 1.0
SaltRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.5
AlliedRated ★ 4.5
Riders of JusticeRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0