Titles you rated
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Witch's CourtRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.5
My Secret TerriusRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0