Titles you rated
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0- The Starry nightRated ★ 3.5
Johnny ExpressRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0