Movies
Ratings
275
The Man Standing NextRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
SouthpawRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0