Series
Ratings
13
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0