Movies
Ratings
483
ContactRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Road HouseRated ★ 1.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
JoyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0