Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 2.0
My Fair PrincessRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 1.0- BodyguardRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 2.0
The King and IRated ★ 3.0- Coffee HouseRated ★ 0.5