Titles you rated
Midnight FMRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.0
WantedRated ★ 1.5
BedevilledRated ★ 0.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0