Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0