Movies
Ratings
776
AftersunRated ★ 4.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.0
BelfastRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 2.5
Promising Young WomanRated ★ 3.5
Chicken Run: Dawn of the NuggetRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 3.5
SaltburnRated ★ 3.5
Full TimeRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5