Series
Ratings
109
Conversations with FriendsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0