Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 1.5
Two GuysRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 0.5
Lost In LoveRated ★ 2.5
Underground RendezvousRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 0.5
InterstellarRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 1.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 4.5
Hannibal RisingRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.0
Match PointRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 0.5
Fists of LegendRated ★ 2.5