Movies
Ratings
1384
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 4.0
365 DaysRated ★ 1.5
The Golden HolidayRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5