Movies
Ratings
186
SerendipityRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The VowRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
GoldenEyeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0